Asistovaný Cloud

Součinnost při zavádění cloudu

Využití cloudu pro realizaci moderního podnikového IT umožňuje přesně a přitom dynamicky volit využívané IT služby i jejich vlastnosti. Snižuje náklady na pořízení, provoz a správu IT a zlepšuje zákaznický servis. Oproti systémům provozovaným vlastními silami přinášejí cloudová řešení také vyšší bezpečnost.

Hluboké znalosti cloudové problematiky, a především rozsáhlé zkušenosti z úspěšných projektů jsou nejúčinnějším prostředkem, jak se vyhnout překážkám, které je na cestě do cloudu nutné překonat, a vytvořit optimálně fungující IT.

Od myšlenky k provozu

O2 IT Services poskytuje kompletní konzultační i realizační služby při přípravě a výstavbě zcela nového cloudového řešení nebo při přesunu celého IT řešení, či jeho části do prostředí cloudu.

Specialisté O2 IT Services detailně analyzují současný stav, vytvoří plán přesunu, navrhnou a realizují migrační proces. Zajistí rovněž správu a dohled vybudovaného systému.

Cloud od O2 IT Services

Cloud od O2 IT Services umožňuje s minimálními počátečními náklady ve velmi krátké době vytvořit virtuální IT infrastrukturu, která bude nejlépe podporovat využívané IT služby.

Provozní vrstvu je možné realizovat jak prostřednictvím privátních, tak i hybridních a veřejných cloudových řešení. K dispozici jsou všechny obvyklé modely poskytování IT jako služeb v cloudu: infrastruktura (IaaS), platforma (PaaS) i software (SaaS).

O2_schemata_CLOUDU_CONSULTING

Kontaktujte nás