Vedení společnosti

Zdeněk-Kaplan_v1-160x160

RNDr. Ing. Zdeněk Kaplan

Generální ředitel O2 IT Services
dot_line

Zdeněk vystudoval numerickou matematiku na Karlově univerzitě a VŠE v Praze. Působil v bezpečnostních složkách státu, později jako ředitel pro bezpečnost ve společnosti APP a dále v několika vrcholových obchodních a IT pozicích v ČSOB, České pojišťovně, PPF Holdingu nebo skupině O2. Na IT se tedy dívá jak z technologického, tak z businessového pohledu. Podílel se rovněž na projektu čtvrtého mobilního operátora. Hluboké odborné znalosti, manažerské zkušenosti a neutuchající entuziasmus uplatňuje při strategickém rozhodování i při řízení Provozní divize. K jeho zálibám patří moderní technologie, relaxuje na golfu nebo u psaní povídek a básní.

Zobrazit více informací

Jan-Bechyně_foto_v4-160x160

Ing. Jan Bechyně

Jednatel a zástupce mateřské O2 Czech Republic a.s.
dot_line

Jan se celoživotně věnuje financím. Po studiu na VŠE prošel několika pozicemi od finančního manažera ve společnosti Unilever až po ředitele finančního kontrolingu v O2 Czech Republic. Ve společnostech O2 IT Services, O2 Family a O2 TV vykonává rovněž funkci zástupce mateřské společnosti O2 a jednatele. Jeho záliby, jak sám říká, jsou IT většinou velmi vzdálené. Ať už jde o obdiv ke klasické hudbě a baletu, o krásu zejména české krajiny nebo o domácí kuchyni.

Zobrazit více informací

Hruska_Jan

Mgr. Jan Hruška

Jednatel a zástupce mateřské O2 Czech Republic a.s.
dot_line

Jan vystudoval Matematicko-fyzikální fakultu Karlovy Univerzity, obor Informatika. Před nástupem do společnosti O2 Czech Republic pracoval v oboru strategického a manažerského poradenství a podílel se na řadě projektů implementace informačních systémů, obchodních
a marketingových procesů pro významné české finanční a energetické společnosti. Ve společnosti Eurotel (později Telefónica O2 a O2 Czech Republic) postupně prošel rolí programového manažera pro fixně-mobilní konvergenci, manažera e-shopu, ředitele pro strategii distribučních kanálů a performance management, marketingového ředitele pro fixní služby až po současnou pozici ředitele divize Technologie.

Zobrazit více informací

dospiva_v7

Mgr. Jaromír Dospiva

Manažer oddělení Vývoje a provozu aplikací

Po absolvování Univerzity Palackého v Olomouci Jaromír zodpovídal za implementaci IT systémů zejména v bankovním sektoru. Ve společnostech PVT, Sitewell, DNA Project nebo Corpus Solutions se detailně seznámil s řízením velkých projektů, získal manažerské znalosti a zkušenosti s vedením rozsáhlých a geograficky distribuovaných týmů. Je skutečně aktivním sportovcem. Lyžuje, jezdí na kole a na inline bruslích. Jeho největší vášní je však potápění.

Zobrazit více informací

Petr-Havránek-100x100

Petr Havránek

Manažer oddělení Back Office

Petr vede Back Office. Stará se o interní IT, procesy, reporting, bezpečnost a management kvality systémů. Prošel několika pracovními pozicemi, od programátora a síťového supervizora, přes manažera ITSM v Telefónica a O2 až po finančního a servisního manažera v PPF IT Services. Jeho celoživotní praxe v IT mu poskytla rozsáhlé zkušenosti v ITSM a v řízení interních procesů. Potkat ho můžete kdekoliv v přírodě s fotoaparátem v ruce nebo na nejrůznějších rybářských výpravách.

Zobrazit více informací

Martin-Kohl-100x100

Mgr. Martin Kohl

Manažer oddělení Infrastruktury

Martin v O2 IT Services řídí provoz IT infrastruktury. Po absolvování Karlovy univerzity prošel řadou manažerských pozic v oblasti IT. V nich získal rozsáhlé znalosti a široký přehled o řízení a provozu datových center, virtualizaci, operačních a databázových systémech, ale také z oblasti telekomunikací či analýzy a řízení procesů. To vše dnes zhodnocuje při své práci. Fandí hokejistům Dynama Pardubice, hraje tenis, lyžuje a běhá dlouhé tratě. Jeho největším koníčkem je ale rodina – manželka a dva synové.

Zobrazit více informací

WEB-Vízner_Oldřich_small

Ing. Oldřich Vízner

Manažer oddělení Delivery, Key Projects & Services

Oldřich vede tým, který řídí dodávky projektů a služeb zákazníkům a taktéž provozní podporu těchto služeb. Vystudoval Západočeskou univerzitu v Plzni a za své praxe získal mnoho zkušeností z různých úrovní vedení společností, řízení IT a projektového řízení. Kromě rodiny mu největší relax přináší sport, hlavně kolo a běh.

Zobrazit více informací

Donátová_Eva_foto

Ing. Eva Donátová

Manažerka oddělení Financí a nákupu

Eva vede Finance a nákup. Na VŠE absolvovala výrobně ekonomickou fakultu, kde následně působila na pozici vědeckého asistenta. Celou svou další pracovní kariéru pracuje na finančních pozicích. Zahájila ji v oblasti Financial Advisory Services v KPMG, poradenstvím řadě různorodých firem. Zde také získala titul MBA. Následně působila jako finanční kontroler a manažer ve společnostech T-Mobile, Baker & McKenzie a Next. Svůj volný čas ráda tráví aktivně v přírodě, cestováním a sportem – volejbal, lyže, kolo, ferraty, rafting, horské výšlapy…

Zobrazit více informací