Vedení společnosti

Zdeněk-Kaplan_v1-160x160

RNDr. Ing. Zdeněk Kaplan

Generální ředitel O2 IT Services

Zdeněk vystudoval numerickou matematiku na Karlově univerzitě a VŠE v Praze. Působil v bezpečnostních složkách státu, později jako ředitel pro bezpečnost ve společnosti APP a dále v několika vrcholových obchodních a IT pozicích v ČSOB, České pojišťovně, PPF Holdingu nebo skupině O2. Na IT se dokáže dívat očima CEO, ale i CIO – technologie, obchod i strategie tak jdou spolu ruku v ruce. Podílel se rovněž na projektu čtvrtého mobilního operátora. Je nadšený pro moderní technologie, relaxuje na golfu nebo u psaní povídek a básní.

Zobrazit více informací

74826

Zdeněk Pavlík

Manažer oddělení Architektury

Zdeněk vede tým architektů IT řešení. Od roku 2002 sbírá zkušenosti s návrhy a provozem IT řešení ve firmách specializujících se na vývoj SW, se systémovou integrací a dodávkou a provozem IT řešení do různých odvětví. Má rád velké výzvy a týmovou práci. Pracoval na významných infrastrukturálních a integračních projektech v roli hlavního architekta řešení. Manažerské dovednosti prohlubuje od roku 2006. Volný čas tráví vylepšováním chalupy a prací na zahrádce, rekreačním sportováním a výlety po ČR. Doufá, že se zase vrátí k rybaření (...asi až vdůchodu).

Zobrazit více informací

 

Hradský_Pavel_web

Pavel Hradský

Manažer oddělení Infrastruktury

Pavlovou oblastí je IT infrastruktura. Zkušenosti z provozu IT „od A do Z“ sbírá již 20 let a s prostředím O2 je spjatý již od dob Eurotelu. Podílel se na řadě velkých infrastrukturních transformačních projektů. Věří tomu, že nejdůležitější v IT nejsou stroje nebo kód, ale lidé a vztahy mezi nimi. Stroje chybují tak, jak chybují lidé kolem nich, stroje však nikdy chybu neodpouští. Má rád různorodost a neopouští ho smysl pro humor. Ve volném čase přijímá prakticky jakoukoliv výzvu, od sportovních, jako je třeba maraton nebo Jizerská 50, přes stavbu domu vlastníma rukama po bezesné noci při luštění šifer při venkovních šifrovačkách. Jeho největší vášní zůstává rodina.

Zobrazit více informací

 

Dospiva_Jaromír_web

Mgr. Jaromír Dospiva

Manažer oddělení Vývoje a provozu aplikací

Po absolvování Univerzity Palackého v Olomouci Jaromír zodpovídal za implementaci IT systémů zejména v bankovním sektoru. Ve společnostech PVT, Sitewell, DNA Project nebo Corpus Solutions se detailně seznámil s řízením velkých projektů, získal manažerské znalosti a zkušenosti s vedením rozsáhlých a geograficky distribuovaných týmů. Je skutečně aktivním sportovcem. Lyžuje, jezdí na kole a na inline bruslích. Jeho největší vášní je však potápění.

Zobrazit více informací

 

o2, portréty, o2 zije,

Ing. Oldřich Vízner

Manažer oddělení Delivery, Key Projects & Services

Olda vede tým, který řídí dodávky projektů a služeb zákazníkům a taktéž provozní podporu těchto služeb. Vystudoval Západočeskou univerzitu v Plzni a za své praxe získal mnoho zkušeností z různých úrovní vedení společností, řízení IT a projektového řízení. Kromě rodiny mu největší relax přináší sport, hlavně kolo a běh.

Zobrazit více informací

Dušek_Michal_web2

Ing. Michal Dušek

Manažer oddělení Financí a nákupu

 

 

Zobrazit více informací

 

portrety, o2, zamestnanci,

Ing. Stanislav Hrubeš

Manažer oddělení Backoffice

Standa vystudoval obor Kybernetiky a řídicí techniky na Fakultě aplikovaných věd Západočeské univerzity v Plzni. Svou profesní kariéru zahájil jako projektový manažer na IT projektech v České spořitelně a Komerční bance. V roce 2010 přišel do O2, kde jako projektový a programový manager úspěšně řídil dodávky rozsáhlých transformačních projektů e-commerce, billingu a infrastruktury. V O2 IT Services vede Backoffice, včetně interního IT a oblastí kybernetické bezpečnosti, aplikační správy a servisního managementu. Zodpovídá také za HR, korporátní procesy, metodiky a reporting. Největší radostí je pro něj rodina. Zajímá se o psychologii a má rád hudbu, v kapele hraje na klavír a na kytaru. Rád lyžuje a hraje tenis.

Zobrazit více informací