Proč O2 IT Services

Silné technologické zázemí

Máme schopnost řešit oblast zákaznického IT od A až po Zet a pokrýt IT potřeby komplexně napříč jednotlivými IT kategoriemi i ve vybraných celcích, od konzultací a analýz přes návrh IT infrastruktury, implementaci a vývoj až třeba k integraci IT systémů nebo zajištění informační bezpečnosti. Úzká partnerství s renomovanými dodavateli přitom zaručují optimální propojení nejvhodnějších technologií.

Maximální efektivita sestavení IT řešení

Vždy zohledňujeme specifické potřeby a strategii každého zákazníka či segmentu, ve kterém působí. Jen tak je možné dosáhnout skutečně optimálního řešení. Vždy bereme v úvahu i nutnost pružně reagovat na měnící se prostředí. Maximalizace využití standardizovaných řešení produktů a komponent přitom zrychluje time-to-market a snižuje náklady.

Prokázané reference

Na základě mnohaletých zkušeností, šíře záběru IT, hlubokých znalostí technologií i sledování nejnovějších IT trendů získala společnost O2 IT Services reference z různorodých projektů a zakázek, včetně kompletního IT provozu telekomunikačního operátora. Z hlediska rozsahu, množství služeb, jejich kvality i dostupnosti nemá takový provoz IT v České republice obdoby.

Lidé jsou více než systém

V O2 IT Services zaměstnáváme odborníky, kteří rozumějí své práci, a klademe velký důraz na jejich další vzdělávání i motivaci. Kvalita služeb je tak na špičkové úrovni. Věříme, že lidé jsou více než systém: dobří lidé dokážou dobře provozovat i špatný systém, ale naopak to platit nemůže.

Síla skupiny O2

V dnešním dynamickém prostředí se rychle mění pravidla hry, od změn v zákonech až po nové technologie. Díky silnému finančnímu zázemí a dlouhodobé strategii se nám daří zůstat stabilním a důvěryhodným partnerem. V rámci skupiny O2 využíváme vzájemných synergií, které spočívají především v propojení IT a telekomunikačních služeb. Vysokou prioritu přitom mají efektivita interních procesů, flexibilita a rychlost naší reakce směrem k trhu.

Zkušenosti s čerpáním dotací Evropské unie

O2 IT Services úspěšně realizovala projekty v minulém programovém období (např. krajské síťové infrastruktury a integrace obecních úřadů) a v rámci programového období EU dotací 2014–2020 opět nabízí profesionální služby: identifikaci příležitostí v oblasti informačních a komunikačních technologií i návrh a vlastní realizaci vhodných projektů podporujících IT strategie zákazníka, na které by mohly být dotace alokovány.

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás

;