Společnost O2 IT Services se stala Red Hat Advanced Business partnerem

Společnost Red Hat je přední světový poskytovatel open source podnikových IT produktů a služeb. Na českém trhu dodává svá řešení prostřednictvím prověřených a certifikovaných partnerů, kteří jsou garancí kvality nabízených služeb. Společnost O2 IT Services se stala s ohledem na své strategické směřování partnerem na úrovni Red Hat Advanced Business Partner a zařadila se tak mezi prestižní skupinu preferovaných dodavatelů bezpečných a podporovaných technologií pro příští generace IT.

Společnost O2 IT Services se dlouhodobě zaměřuje na infrastrukturu datových center a je tak schopna svým zákazníkům poskytnout vysokou odbornost a zkušenosti z řady komerčních projektů. Pod záštitou partnerství jsme již realizovali projekty pro Ministerstvo zemědělství, Ministerstvo dopravy, interní IT společnosti O2 nebo pro společnost CETIN.

V průběhu roku 2016 se zaměříme také na Red Hat Certified Cloud and Service Provider program, tedy certifikaci v oblasti cloudových služeb. Tento krok znamená další prohloubení naší spolupráce se společností Red Hat a našim zákazníkům přinese celou řadu výhod, od operativní dodávky požadovaných služeb až po flexibilní financování.

 

Zdroj: Red Hat, O2 IT Services

 

Zpět na Mediální centrum

Máte zájem o naše služby? Kontaktujte nás